Oklejanie samochodów

Profesjonalne oklejanie samochodów! 

Oklejamy auta osobowe i dostawcze. Van i bus. Kombi i hatchback. Proponujemy wizualizację przed realizacją na podstawie zdjęcia Twojego pojazdu. 

Oklejanie własną firmową grafiką to najskuteczniejsza forma reklamy zewnętrznej i zarazem mobilnej . Dzięki temu, że jeździsz na codzień swoim samochodem do klientów jesteś bardziej rozpoznawalny. Zrealizujemy Twoje pomysły na każdym rodzaju środka transportu: autach dostawczych, osobowych, firmowych, transportowych, ciężarowych, specjalnych.

Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości folie 3M, Orafol oraz Avery.   Nie wykonujemy cięć na karoserii. Możesz być spokojny o swój lakier. 

Możesz wybrać metodę oklejania w zależności od przeznaczonego budżetu: 

  • Za pomocą jednobarwnych folii samoprzylepnych. Metoda najtańsza, wciąż skuteczna. 
  • Twoje logo i grafika drukowana na folii samoprzylepnej monomerycznej. Nadaje się na powierzchnie bez przetłoczeń. 
  • Grafiki z logiem zdjęciami np. Twoich produktów – drukowana na folii polimerowej. Nadaje się na powierzchnie z przetłoczeniami. 
  • Dowolne wzory i grafiki pełne oklejanie elementów – drukowana na foli wylewanej. Nadaje się nawet na najtrudniejsze powierzchnie z największymi przetłoczeniami. \
  • Siatka OWV – dziurkowana siatka przyklejana na okna busa lub osobówki. Może być zadrukowana dowolną grafiką. 

NIE ZLECAMY WYDRUKÓW NA ZEWNĄTRZ! – wszystkie materiały są produkowane na miejscu. Dodatkowo wszystkie nasze wydruki zabezpieczamy laminatem – dajemy gwarancję w zależności od wybranej metody. Twoje wzory są archiwizowane, wiec jest możliwość ponownego wydruku w razie wymiany elementu lub stłuczki. Stworzone motywy graficzne można wykorzystać do projektowania pozostałych elementów Twojej identyfikacji wizualnej.

oklejanie autobusów reklamowe

oklejanie samochodów busów dostawczych
Oklejanie busów Konin
Call Now Button