Materiały reklamowe

20170517_151839

Banery

magnes-na-samochod-3

Szyldy reklamowe

20170308_085823

Tablice informacyjne

20170323_142445

Plakaty

20170426_124214

Oklejanie samochodów

previous arrow
next arrow

Jaki rodzaj materiałów reklamowych wybrać? To pytanie nie od dziś zadają sobie przedsiębiorcy i to za równo Ci zaczynający przygodę z własną działalnością jak zarówno Ci którzy własną firmę prowadza od dłuższego czasu. Mamy szeroką gamę produktów do wyboru takich jak banery lub szyldy. Wszystko też zależy od tego jaki rodzaj działalności jest przez nas prowadzony bo ciekawym rozwiązaniem na witryny sklepowe są  plakaty.

Jeśli biuro naszej siedziby firmy znajduje się w budynku gdzie jest więcej firm warto zainwestować w tablice informacyjne dzięki czemu klient szukający naszej firmy nie będzie miał z tym problemu. Natomiast jeśli świadczymy usługi mobilne i nie posiadamy biura bardzo dobrze sprawdzającym się rozwiązaniem w tej sytuacji jest oklejanie samochodów folią z logiem naszej firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza firma będzie widoczna wszędzie tam gdzie będziemy się przemieszczać. Warto jeszcze zastanowić się nad rozwiązaniem którym są szyldy reklamowe są one sprawdzonym sposobem na dobre oznaczenie lokalizacji biura/budynku dla potencjalnego klienta. Aby nie miał problemów z dotarciem do naszej firmy.

Warto pamiętać iż działania marketingowe w obecnych czasach są podstawą aby przebić się przez rynek konkurencji. Dlatego warto zapytać profesjonalistów, chętnie podzielimy się z Państwem naszymi radami na podstawie naszego doświadczenia z dużą ilością wykonanych zleceń.

Na zamówienie wykonujemy również projekty i realizację wybranych gadżetów reklamowych.

 

gadżety reklamowe konin

Jesteśmy również drukarnią wielkoformatową. Oferujemy wydruki cyfrowe na maszynach eco-solwentowych (druk solwentowy) w jakości fotograficznej. Dzięki wysokiej klasy maszynom drukarskim nasze prace cechują się bardzo wysoką jakością. Na miejscu wykonujemy takie prace jak:

Tablice reklamowe (oznakowanie biur i lokali)
Backlighty (tablice do podświetlenia od tyłu, kasetony)
Fotoobrazy (z podkładem na płycie plastikowej)
Fototapety (wysokiej jakości indywidualne projekty)
Szablony malarskie (dekoracyjne i do malowania)
Plakaty XL (na papierze lub folii samoprzylepnej)
Folie dziurkowane (OWV) na witryny sklepowe
Banery reklamowe (np. na ogrodzenie)
Wydruki z podkładem magnetycznym
Canvasy (wydruki na płótnie)
Etykiety samoprzylepne (piktogramy, schematy)
Logotypy firmowe
Grafika samochodowa i motocyklowa (oklejanie motocykli i samochodów)
Call Now Button