Oznakowanie maszyn i urządzeń

Oznakowanie ostrzegawcze,

jest ważnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa w każdej firmie. To do obowiązków inspektora BHP należy zadbanie i sprawdzenie, aby instrukcje i znaki BHP znajdowały się w odpowiednich i przewidzianych miejscach. Umieszczenie tablic informacyjnych zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo personelu, ale także samych urządzeń i maszyn. Zastosowanie podstawowych oznaczeń w postaci piktogramów BHP oraz znaków bezpieczeństwa jest wymagane także przez polskie prawo.
Wzory znaków bezpieczeństwa oraz piktogramów, zostały zdefiniowane w Polskich Normach i przepisach związanych. Nie mniej jednak miejsce umieszczenia tabliczek informacyjnych, powinny zostać opracowane przez kompetentny zespół specjalistów z branży. Piktogramy muszą mieć określoną formę oraz kolor, dobieraną na podstawie wymagań poszczególnych norm.
Nasza pracownia specjalizuje się w produkcji oznaczeń inżynierskich zgodnie z wymaganiami i przepisami. Oferujemy wyrób praktycznie wszystkich tablic bezpieczeństwa, instrukcji BHP, znaków ewakuacyjnych, znaków przeciwpożarowych oraz szeroki zakres oznakowań bezpieczeństwa i higieny pracy. Większość tego typu znaków wykonujemy na zamówienie bazując na wybranych przez klienta wzorach.

Naszą specjalnością jest branża elektryczna. Produkowane przez nas oznakowanie można spotkać na większości rozdzielnic, wielu uznanych producentów. Produkowane przez nas oznaczenia elektryczne cechują się dużą trwałością oraz odpornością na trudne warunki eksploatacji.

oznakowanie szaf rozdzielczych elektrycznych rozdzielnic konin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now Button