Oklejanie samochodów

Profesjonalne oklejanie samochodów! 

Oklejamy auta osobowe i dostawcze. Van i bus. Kombi i hatchback. Proponujemy wizualizację przed realizacją na podstawie zdjęcia Twojego pojazdu. 

Oklejanie własną firmową grafiką to najskuteczniejsza forma reklamy zewnętrznej i zarazem mobilnej . Dzięki temu, że jeździsz na codzień swoim samochodem do klientów jesteś bardziej rozpoznawalny. Zrealizujemy Twoje pomysły na każdym rodzaju środka transportu: autach dostawczych, osobowych, firmowych, transportowych, ciężarowych, specjalnych.

Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości folie 3M, Orafol oraz Avery.   Nie wykonujemy cięć na karoserii. Możesz być spokojny o swój lakier. 

Możesz wybrać metodę oklejania w zależności od przeznaczonego budżetu: 

  • Za pomocą jednobarwnych folii samoprzylepnych. Metoda najtańsza, wciąż skuteczna. 
  • Twoje logo i grafika drukowana na folii samoprzylepnej monomerycznej. Nadaje się na powierzchnie bez przetłoczeń. 
  • Grafiki z logiem zdjęciami np. Twoich produktów – drukowana na folii polimerowej. Nadaje się na powierzchnie z przetłoczeniami. 
  • Dowolne wzory i grafiki pełne oklejanie elementów – drukowana na foli wylewanej. Nadaje się nawet na najtrudniejsze powierzchnie z największymi przetłoczeniami. \
  • Siatka OWV – dziurkowana siatka przyklejana na okna busa lub osobówki. Może być zadrukowana dowolną grafiką. 

NIE ZLECAMY WYDRUKÓW NA ZEWNĄTRZ! – wszystkie materiały są produkowane na miejscu. Dodatkowo wszystkie nasze wydruki zabezpieczamy laminatem – dajemy gwarancję w zależności od wybranej metody. Twoje wzory są archiwizowane, wiec jest możliwość ponownego wydruku w razie wymiany elementu lub stłuczki. Stworzone motywy graficzne można wykorzystać do projektowania pozostałych elementów Twojej identyfikacji wizualnej.

oklejanie autobusów reklamowe

Grafika reklamowa na busach Konin
oklejanie samochodów busów dostawczych
Oklejanie busów Konin
Call Now Button