Tanie Strony WWW

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku proponujemy tanie strony www.

Wielokrotnie nowi przedsiębiorcy odwiedzający naszą firmę pytają o możliwość wykonania prostej strony www dla ich działalności. Pomimo niskiej ceny, strony takie wyróżniają się nowoczesnością i przejrzystością. Tworzone przez nas strony dają możliwość zaistnienia w sieci, co dla początkujących firm jest bardzo ważne. Projekty wykonujemy przy pomocy aktualnych narzędzi. Zapewniamy dobór domeny (adresu www) oraz wykupujemy w imieniu przedsiębiorcy hosting (miejsce w sieci). Jest to kompleksowa usługa, dzięki której każdy klient dobierze stronę do swoich oczekiwań. Potrafimy również zapewnić treść na stronę WWW w postaci zdjęć firmowych (posiadamy własne studio zdjęciowe fotorelacje.com.pl) jak również dla bardziej wymagających klientów zapewnimy oprawę medialną w postaci profesjonalnych filmów firmowo-reklamowych.

Ceny podstawowych stron www wykonanych w systemie CMS wraz z domeną i hostingiem zaczynają się od 300zł. Czas wykonania takiej strony, to w zależności od ilości poprawek i zmian wprowadzonych przez klienta około tygodnia czasu.

Zapewniamy również obsługę firmowych adresów poczty internetowej (mail.) z dostępem z każdego miejsca na ziemi, również na urządzeniach mobilnych. Skrzynka pocztowa jest oczywiście przypisana do twojego serwisu WWW np. nowy@twojanazwa.pl

Jeśli chciałbyś zaistnieć w Social Media (facebook, instagram, etc), również przygotujemy dla Twojej działalności plan obsługi social media.

Zamów swoją stronę WWW już dziś!

tanie skrzynki pocztowe konin

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button