Tanie Strony WWW

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku proponujemy tanie strony www.

Wielokrotnie nowi przedsiębiorcy odwiedzający naszą firmę pytają o możliwość wykonania prostej strony www dla ich działalności. Pomimo niskiej ceny, strony takie wyróżniają się nowoczesnością i przejrzystością. Tworzone przez nas strony dają możliwość zaistnienia w sieci, co dla początkujących firm jest bardzo ważne. Projekty wykonujemy przy pomocy aktualnych narzędzi. Zapewniamy dobór domeny (adresu www) oraz wykupujemy w imieniu przedsiębiorcy hosting (miejsce w sieci). Jest to kompleksowa usługa, dzięki której każdy klient dobierze stronę do swoich oczekiwań. Potrafimy również zapewnić treść na stronę WWW w postaci zdjęć firmowych (posiadamy własne studio zdjęciowe fotorelacje.com.pl) jak również dla bardziej wymagających klientów zapewnimy oprawę medialną w postaci profesjonalnych filmów firmowo-reklamowych.

Ceny podstawowych stron www wykonanych w systemie CMS wraz z domeną i hostingiem zaczynają się od 300zł. Czas wykonania takiej strony, to w zależności od ilości poprawek i zmian wprowadzonych przez klienta około tygodnia czasu.

Zapewniamy również obsługę firmowych adresów poczty internetowej (mail.) z dostępem z każdego miejsca na ziemi, również na urządzeniach mobilnych. Skrzynka pocztowa jest oczywiście przypisana do twojego serwisu WWW np. nowy@twojanazwa.pl

Jeśli chciałbyś zaistnieć w Social Media (facebook, instagram, etc), również przygotujemy dla Twojej działalności plan obsługi social media.

Zamów swoją stronę WWW już dziś!

tanie skrzynki pocztowe konin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button